Raamatukogude aasta 2022 12. января Kylli

Valga Jaanikese Kooli kooliraamatukogu on üks 351-st kooliraamatukogust Eestis, seega kuulume 871 Eesti raamatukogude võrgustikku.

Täna, 12. jaanuari keskpäeval kuulutati teema-aasta avatuks. Meie kooliraamatukogu rohkem kui 2900 teaviku seas on mitmeid lauamänge ja nende mängimise võlust osasaamiseks ja raamatukogudeaasta  alguse märkimiseks mängiti täna meie koolis kahel vahetunnil lauamänge.

Mängude valik oli lai: kabe, dobble, Kuh&Co, doomino, pildidoomino, tumblin tower, mistakos, numbrimäng, karu redelimäng, sõpradega kooliteel, lauapiljard, jalutuskäik. Mängisid kõik. Oli elevust ja vahetut mängurõõmu!

Mitmekesine lauamängude valik oli tänu õpetajatele Maret, Janne, Natalja ja Liidia, kes tõid kaasa oma mänge, aitäh!

Raamatukogu on tarkuse kodu ja põnevuse allikas!

Raamatukogu on tarkuse kodu ja põnevuse allikas!