Päkapikupäev 21. декабря Kylli

Teisipäeval, eelviimasel koolipäeval enne vaheaega, on koolis kahes esimeses tunnis kannatamatu olla. Mõte läheb uitama päkapikutöötubadele. Mis põnevat ees ootab?

Teada on, et töötubades on juhendajad õpetaja Jüri, Vapu, Janne ja  Merike. Ja siis saabki asuda tegutsema!

Õpetaja Jüri päkapikutöötoas kaunistame kingikarpi. Ideid on palju, igaühel isemoodi.

Järgmises töötoas õpetaja Vapu juures saame õpetusi, kuidas pakutrüki-tehnikas linikule muster teha. Trükikujundeid on mitmeid: lumehelbeke, kuusk, täht, südameke, kuu. Linikud saavad pühadevärvides talveteemalised. Õpetaja Janne töötoas ootavad piparkoogid kaunistamist ja seejärel saab need ära süüa. Oh, küll on maitsvad! Lõpetuseks lõõgastume töötubade rahmeldusest õpetaja Merikese juures, kus mahedad gongihelid loovad nii mõnusa tunde, et lausa tukastus tuleb peale. Suur tänu vahva päeva eest, õpetajad Vapu, Janne, Merike ja Jüri!