Matamoros, Äio, Anellaria Filmipuris – oli vast mälumäng 18. ноября Kylli

16. novembril toimus Jaanikese koolis HEV koolide õpetajate ja kasvatajate mälumäng. Osalesid Urvaste, Kammeri, Ämmuste ja Jaanikese kooli viieliikmelised võistkonnad.

Jaanikese kooli võistkonnas olid direktor Jaanika, õpetajad Vapu, Leini ja Maret ning kasvataja Toomas.

Küsimused koostas Valga Põhikooli õpetaja Rudo Lilleleht. Mälumäng eeldas teadmisi päris erinevatelt elualadelt. Kui kõik päris ausalt ära rääkida, siis ajaloo ja loodusloo teadmistega jäime veidi hätta. See-eest hariduse ja kultuurilooga seotu on meil hästi teada.

Jälle kord kroonis meie pingutusi edu ning me võitsime. Hip-hip-hurraa! Järgmise mälumängu korraldab Kammeri kool. Nemad tulid seekord teiseks.