Liiklustunnis ja muuseumis 20. сентября Kylli

16. septembril osalesime oma klassiga politsei liiklustunnis Valga koolide õpilastele.

Pärast liiklustundi otsustasime omandatud oskusi koheselt kasutada ja tegime  oma klassiga tutvust Valga linnaga. Uurisime liiklusmärke, harjutasime kõnniteel käimist, sõidutee ületamist ja ülekäiguraja kasutamist.

Edasi läksime Valga Muuseumisse. Tutvusime näitusega „Kibemagus Pariis“ - vaatasime Wiiralti ja teiste pallaslaste Pariisis tehtud kunsti. Sõitsime liftiga teisele korrusele ja tervitasime muuseumisaalis metsloomi ja mammutit. Uurisime väljapanekuid eestlaste elust-olust ja  Munamäe maketti liivakastis. Oli põnev käik endisesse Säde teatrimajja.

Säde pargis sõime Valga Muuseumi plaksusuhkruga šokolaadi ja tervitasime Nipernaadi kuju.

Väga hariv ja huvitav on teada saada, mis toimub meie kodulinnas Valgas.

2 ja 3b klass

Väga hariv ja huvitav on teada saada, mis toimub meie kodulinnas Valgas.

2 ja 3b klass