Spordipäev 15. сентября Kylli

14. septembril oli Valga Jaanikese Kooli sügisene spordipäev linnastaadionil. Spordipäeva avas meie kooli direktor Jaanika Käst, sellele järgnes ühisvõimlemine ja rongkäik - kogu koolipere marssis suure staadioniringi. Ergutajateks ja rõõmsa meeleolu loojateks olid uhked kassid - meie kooli spordipäeva maskotid.

Ja siis avanesid kõik spordipäeva  võimalused - hüppa, jookse, tõuka ja viska. Õpilased liikusid staadionil ringi, tegid sporti ja näitasid oma suvel kogutud jõudu, kiirust ja oskusi. Uhke oli vaadata suurte poiste lennukat kaugushüpet, hoogsat pallilendu ja tugevat kuulitõuget. Kogu koolipere sportis hoolega, tundis rõõmu koosolemisest ja uhkust oma sportlike saavutuste üle. Tulemused ja autasud jõuavad võitjateni koolimajas.

Spordipäeva lõpetuseks õpetas maskott Miisu toredaid  mänge ja õpetaja Vadim hoolitses lõunasöögi eest.

Suur tänu ilmataadile, korraldajatele ja kogu Jaanikese kooli perele.

Oli sportlik päev!

Suur tänu ilmataadile, korraldajatele ja kogu Jaanikese kooli perele.

Oli sportlik päev!