Новости

Kooliaasta algab pidulikult 1. septembril kell 10.00 23. августа Kylli


 

                                                                                                                                                                                                                                          

Hea Valga Jaanikese kooli õpilane. Kool on algamas. Ootame Sind. Meil on hea meel, et just Sina oled meie koolis. Tule õigeks ajaks tundi ja alustame teekonda uude kevadesse. Oleme sellel teel Sinu kõrval kõigis küsimustes ja lubame, et saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad ülesanded.

Sinu Valga Jaanikese kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                          

Hea Valga Jaanikese kooli õpilane. Kool on algamas. Ootame Sind. Meil on hea meel, et just Sina oled meie koolis. Tule õigeks ajaks tundi ja alustame teekonda uude kevadesse. Oleme sellel teel Sinu kõrval kõigis küsimustes ja lubame, et saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad ülesanded.

Sinu Valga Jaanikese kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst