Lemmikloomapäev 13. июня Kylli

10. juunil toimus meie koolis projektipäev "Lemmikloomad". Esimese tunni ajal oli klassidel vestlustund teemal "Minu lemmikloom". Seejärel joonistati ja värviti koos kunstiõpetajaga vahvaid loomi. Edasi suundusid kõik õue, kus lapsi ootasid toredad sõbrakesed. Külla olid tulnud kaks koera, küülik ja viirpapagoid. Silitamist ja kallistamist jätkus pikaks ajaks. Vahepeal käidi  kiiresti lõunat söömas ja siis kohe tagasi õue oma lemmikutega aega veetma.
Loomad olid vägagi tublid ning ei kohkunud laste huvist nende vastu. Päev oli täis loomingut, armsaid loomakesi ja huvitavaid uusi teadmisi.