Osalesime tänuüritusel 20. мая Kylli

Tänuüritusel tänati 2020.a. koostööpartnereid, välisvõistlustel osalenud sportlasi ja asutuste parimaid sportlasi. Meie koolist olid parimad Kersti Karulin ja Maksim Hrustalov.

Alates 2010. aastast koordineerib ja juhib Eestis eriolümpia tegevusi EO Eesti Ühendus. Meie kool kuulub sellesse organisatsiooni toetajaliikmena. Ühendusse kuulub 1800 sportlast üle kogu Eesti.
Ühenduse eesmärgiks on aidata kaasa Eesti intellekti- ja liitpuuetega inimeste kehakultuuri- ja sporditegevuse edendamisele ning arendamisele. Tänuüritusel pakkus muusikalise elamuse Stefan Airapetjan.