Advendiaeg 02. декабря Kylli

Teisipäeval, 1. detsembril, tähistasime advendiaja algust. Kogunesime õue oma õppepaviljoni juurde, kust juba kostis jõulumuusika ja põles küünal. Huvijuht Külli kuulutas advendiaja avatuks ja meenutas, et nüüd on aeg andeks paluda ja andestada. Et me märkaksime oma kaaslasi ja püüaksime olla head.

Seejärel laulsime koos jõululaule ja liikusime rütmis kaasa. Päkapikulaulu ajal läksid paar väiksemat poissi ise ette ja esinesid sooloartistina. Adrian oli seejuures nii asjalik ja tõsine. Tore ja armas oli koos olla.

Kel olid veel tunnid, läksid nüüd õppetööd jätkama. Kes sai, võis fuajees nautida meie laste tehtud jõulukaunistusi. Neid olid juhendanud mitmed õpetajad, n õp Maret oli kudunud õp Jüri juhendamisel valminud puust lammastele mütsid. Kasukad lambukestele oli aga valmistanud õp Janne. Õpetaja Jüri oli juba reedel püstitanud ühte fuajee nurka lumise talvemaastiku saani ja laste tehtud kingikarpidega. Rääkimata sellest, et koridoride seinad on juba paari nädala jooksul täitunud õpetajate Vapu ja Jüri juhendamisel valminud jõuluteemaliste piltidega.

Vaatamata keerulisele koroonaajale on meil võimalik ja hea koos olla. Meil on kooliõu, kus saame korraldada üritusi, ongi hea lisaks õuevahetundidele ruumist välja saada.

Püsigem terved! Kaunist jõuluootusaega kõigile.

Püsigem terved! Kaunist jõuluootusaega kõigile.