Новости

Marditrall 11. ноября Kylli


Teisipäeval, 10. novembril tähistas meie kool mardipäeva oma marditralliga.

Kolmanda tunni ajal kogunesid saali väiksemate klasside õpilased. Istusime algul seina ääres. Loomulikult oldi selleks päevaks ka valmistunud, kaasas või ees vahvad maskid, Sanderil peas lopsakas parukas.

Äkki kostis koputus ja sisse tulid mardisandid – eit ja taat ja nende lapsed. Oo, meie huvijuht Külli koos 4. – 5. klassi poistega olid nii vahvasti kostümeeritud, kaasas vihakimp! Jarmol olid jalas tõeliselt suured vildid. Mõnda ei tundnud kohe äragi! Ja mõni varasemalt veidi väänikuna tundunu oli tõsine mardisandiline ja rahul ning rahulik!

Nad panid meid laulma ja mängima, sealhulgas toimus kahe võistkonna vahel köievedu ja veel võistlusi. Kõik osalesid,  koos oldi väga sõbralikud ning lustilised. Ka meie Anette ema oli meiega saalis, osales kõiges ning kiitis pärast üritust. Tema arvates oli see isegi parem kui trenn!

Mardiisa soovis meile mitmesugust õnne – tervist, õdesid ja vendi, lapsi ja lapselapsi, häid õpetajaid jne. Mõnikord käis sinna juurde ka väike vihasops.

Kui santidele oli tänuks ka kommi antud, lahkusid nad aplausi saatel laste juurest. Meie aga läksime rõõmsal meelel oma koolipäeva jätkama.

Sellest trallist ei jäänud ilma ka vanemad klassid, nemad lustisid 5. tunni ajal.

Teisipäeval, 10. novembril tähistas meie kool mardipäeva oma marditralliga.

Kolmanda tunni ajal kogunesid saali väiksemate klasside õpilased. Istusime algul seina ääres. Loomulikult oldi selleks päevaks ka valmistunud, kaasas või ees vahvad maskid, Sanderil peas lopsakas parukas.

Äkki kostis koputus ja sisse tulid mardisandid – eit ja taat ja nende lapsed. Oo, meie huvijuht Külli koos 4. – 5. klassi poistega olid nii vahvasti kostümeeritud, kaasas vihakimp! Jarmol olid jalas tõeliselt suured vildid. Mõnda ei tundnud kohe äragi! Ja mõni varasemalt veidi väänikuna tundunu oli tõsine mardisandiline ja rahul ning rahulik!

Nad panid meid laulma ja mängima, sealhulgas toimus kahe võistkonna vahel köievedu ja veel võistlusi. Kõik osalesid,  koos oldi väga sõbralikud ning lustilised. Ka meie Anette ema oli meiega saalis, osales kõiges ning kiitis pärast üritust. Tema arvates oli see isegi parem kui trenn!

Mardiisa soovis meile mitmesugust õnne – tervist, õdesid ja vendi, lapsi ja lapselapsi, häid õpetajaid jne. Mõnikord käis sinna juurde ka väike vihasops.

Kui santidele oli tänuks ka kommi antud, lahkusid nad aplausi saatel laste juurest. Meie aga läksime rõõmsal meelel oma koolipäeva jätkama.

Sellest trallist ei jäänud ilma ka vanemad klassid, nemad lustisid 5. tunni ajal.