Kompositsioonid sügislehtedest 28. октября Kylli

Teisipäeval tegid kõik klassid kooli õues sügislehtedest kompositsioone. Selleks läksid väiksemad klassid välja 3. tunni ja suuremad 5. tunni ajal.

Loomulikult olid kõik selleks varem valmistunud: kaasa oli võetud erinevaid puulehti, tammetõrusid, kastanimune, sügislilli, aga ka rohelisi paprikaid, lumemarjaoksi ja õunu. Ehk oli valik veelgi suurem, fantaasia ja loovus särasid täiega. Eeltöö oli ilmselt tehtud ka tulevaste kujundite osas.

Kõik olid koos oma õpetajatega, väiksemate puhul oli ehk nende abi suurem, vanemate klasside poisid – tüdrukud olid iseseisvamad. Nende puhul oli tunda tõelist meeskonnatööd. Aga loomulikult olid abis ka käsitöö- ja kunstiõpetajad Vapu ja Jüri. Suur aitäh neile!

Väiksemate tunni ajal olid väljas ka abivalmid Steven ja Zigmund.

Kompositsioonide valmimise ajal mängis meil õuesõppeklassis ka meeleolukas muusika, kes parajasti tegev ei olnud, said seal tantsida või end lihtsalt hästi tunda. Ja ilmataat oli meie poolt – ei olnud küll päikest, aga vihma ka ei sadanud.

Oli tore päev, vaheldus pingsale õppimisele!

Väiksemate tunni ajal olid väljas ka abivalmid Steven ja Zigmund.

Oli tore päev, vaheldus pingsale õppimisele!