Koolirahu 14. сентября Kylli

Kui 1. septembril kuulutati Võrus välja koolirahu, siis meie tegime seda täna. Klassid olid selleks ürituseks välja pakkunud toredaid mõtteid, mis õpetaja Jüri abiga olid saanud ka toreda kujunduse. Mõned neist:

Olen tubli igal ajal

Julgustan, töötan, mõistan, selgitan

Oleme sallivad – oleme targemad

Aitame nooremaid

Oleme sõbralikud, oleme abivalmid

Aitame üksteist

Kõik see kajab kokku ka kooliaasta hüüdlausega „Süda on õige koha peal“

Ürituse algul võtsime kätte plakatid oma toredate mõtetega ning tegime väikese rongkäigu ümber koolimaja. Et samm oleks kergem ja meel rõõmsam , põristasid õpetajad Maret ja Jelena trummi. Seejärel kogunesime kooli aeda õuesõppeklassi juurde. Huvijuht Külli oma kõnes kordas ka meie armastatud helilooja Arvo Pärdi sõnu: „Iga inimese hing on kui kalliskivi. Hoiame siis kõik koos seda, et ta heliseks igal ajal ja igal pool“.

Seejärel andis ta iga klassi esindajale  koolirahu lepingu.

Sõnadega „Hoiame kokku ja aitame üksteist“ lõpetas Külli ürituse ning saatis meid klassidesse lepingut allkirjastama. Seejärel jätkus koolipäev.

Olen tubli igal ajal

Julgustan, töötan, mõistan, selgitan

Oleme sallivad – oleme targemad

Aitame nooremaid

Oleme sõbralikud, oleme abivalmid

Aitame üksteist

Kõik see kajab kokku ka kooliaasta hüüdlausega „Süda on õige koha peal“

Seejärel andis ta iga klassi esindajale  koolirahu lepingu.