Eriolümpia Otepääl 04. марта konstantin

Otepääl Tehvandil toimusid heitlikest lumeoludest hoolimata 3.-4. märtsil juba 9. korda Eriolümpia talimängud. Seekord olid mängud erilised, sest esmakordselt Eestis korraldati lisaks suusavõistlustele räätsajooksu võistlused. Traditsiooniliselt toimus tõrvikujooks, kuhu kogunes ligi 40 politseinikku.
Meie kooli sportlasi (Marina, Steisi, Kersti, Maksim, Aleksandrs, Kristop) treenisid ja saatsid õpetajad/treenerid Vadim ja Igor.
Esimesel päeval toimusid kell 12.00-15.00 eelvõistlused suusatamises ja räätsajooksus, mille põhjal sportlased jagati tulemuste järgi erinevatesse tugevusgruppidesse (divisjonidesse). Teisel päeval võistlesime juba võrdsete vastastega auhinnalistele kohtadele. Pühajärve Spa- ja Puhkekeskuses osalesime erinevates tegevustes, käisime basseinis, toimus õnneloos ja disko. Oli vahva. Naudime tulemusi. Andsime endast parima.
pildiautor: Siim Saavik
pildiautor: Siim Saavik