Kendama 23. января Kylli

Täna, 23. jaanuaril, algas koolis kendama turniir.

Kõigepealt võistlesid väiksemad klassid minikendamas, kus 1 minuti jooksul anti endast parim. Tore oli vaadata, kuidas 2. klassi laps suudab keskenduda ja on hingega asja juures. Niisuguse ilusa avangu tegi Sander. Ühel 1. kl poisil ei tahtnud pall kuidagi pessa minna, aga siis tuli nutikus appi – tõstan ta sinna oma käega. Üks väike sõber tegi oma reeglid: tõstan palli käega pessa ja siis viskan ta sealt välja. Kõik osalesid, elasid vaikuses kaasa ja olid põnevil.

Kõik said oma etteaste lõppedes kommi ning võistlust kroonis osalejate tänamine kiituskirjaga, mis oli nende jaoks väga oluline.  Üritus lõpus said kõik võimaluse end tantsus välja elada, kus osa õpetajaidki  kaasa lustis.

Järgmisel tunnil toimus vanemate klasside kendama turniiri esimene võistlus. Sissejuhatuseks vaadati videot tuntud trikitegijatest. Seejärel asuti võistlema. Kui väikesed osalesid täies koosseisus, siis nüüd kõik osa ei võtnud. Aga kaasa elati enamasti vaikuses, isagi kõige suuremad mürakarud olid peaaegu superhead.

Suuremad pidid tegema kolme eri trikki, igaüht minuti. Osalejate hulgas oli neidki, kel hästi ei õnnestunud, kuid nad julgesid ette tulla ja vaatamata närvile ka kõik voorud vastu pidada. Tähtis on ikkagi tahe proovida ja julge pealehakkamine.

Selle jõukatsumise võitis aga Steisi, kes tegelikult oligi võistluse korraldamise idee autor. Kõik imetlesid ja nautisid tema sooritust.

Vanematele klassidele tuleb veel kaks võistlust.

Täna, 23. jaanuaril, algas koolis kendama turniir.

Vanematele klassidele tuleb veel kaks võistlust.