Jõulumaius kodututele kassidele 18. декабря Kylli

Teisipäeval käisid õpetaja Mareti klassi õpilased lemmikloomapoes. Valga loomade varjupaiga juhataja oli teada andnud, et kõige rohkem on vaja täiskasvanud kassidele mõeldud kassitoitu. Nii ostsime kõigepealt jõululaadal saadud raha eest kotitäie kvaliteetset kassimaiust. Raha jäi veidi üle. Selle eest saime mõned pakid kassidele mõeldud krõpse ja kauba peale anti kotike koerakommi.

Loomade varjupaigas andsime ostud üle ja tutvusime varjupaiga elanikega. Kasse on praegu 25, koeri mõnevõrra vähem. Kõik nad on sõbralikud ja ootavad, et keegi neid vajaks ja endale võtaks.

Jõulud on heade tegude aeg! Täname veelkord kõiki, kes jõululaadal annetuse tegid.