Aktiivne vahetund 27. ноября Kylli

Kui lapsed saavad piisavalt liikuda, on nad tervemad, rõõmsamad ja ka paremad õppijad. Meie õpetajad osalesid sügisesel koolivaheajal Laste Tervisekooli koolitusel “Aktiivne vahetund”. Alustasime sellel nädalal õpituga ka meie koolis. Vahetund pakkus suurt elevust nii õpilastele kui ka õpetajatele. Loodame, et meil jätkub uusi ideid veel kauaks.

Aktiivne vahetund pakub võimalust puhata pingelisest vaimsest tööst ja luua suhteid erinevate liikumistegevuste kaudu. Lisaks aitab vahetunnis liikumine õpilastel tunnis paremini keskenduda.