Sisustasime võlutoa 26. сентября Kylli

Septembrikuus avasime koolis meie unistuste toa, mida me oleme kaua hoole ja armastusega kavandanud – tunnetustoa. Tunnetustoas on eri alad meelte ergustamiseks, lõõgastumiseks ja uute oskuste omandamiseks. Tunnetustoas on graanulitega täidetud kottmööbel, erinevad valgusallikad, sh neoonvalgus, 2 projektorit (sh üks loob seinale värvilise voolava vee kujutise), arvuti, muusikakeskus, peeglipall, stimuleerivad peeglid, mullitoru, fiiberoptilised kiud, lõõgastav kookonkiik, spetsiaalne kiik liikumise õpetamiseks, pallimeri, multisensoorne seinapaneel, raskustekk, veniv survetoru, erinevad mänguasjad meelte arendamiseks. Lähipäevil leiame tunnetustoas koha ka kõlahällile.