Новости

Kooliaasta algab pidulikult 2. septembril kell 10.00. 21. августа konstantin


Armas 1. klassi astuja, hea Valga Jaanikese kooli õpilane!

Kool on algamas. Me ootame Sind. Meil on hea meel, et just Sina oled meie koolis. Tule õigeks ajaks kooli ja alustame teekonda uude kevadesse. Oleme sellel teel Sinu kõrval ja lubame, et saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad ülesanded.

Sinu Valga Jaanikese kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst

Aktusel esitleme esmakordselt meie kooli lippu.
Armas 1. klassi astuja, hea Valga Jaanikese kooli õpilane!

Kool on algamas. Me ootame Sind. Meil on hea meel, et just Sina oled meie koolis. Tule õigeks ajaks kooli ja alustame teekonda uude kevadesse. Oleme sellel teel Sinu kõrval ja lubame, et saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad ülesanded.

Sinu Valga Jaanikese kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst

Aktusel esitleme esmakordselt meie kooli lippu.