Õuesõppe laager 06. июня konstantin

04.-05.06 toimus meie kooli õuesõppe laager Karula Rahvuspargis Ähijärvel. Nooremad õpilased sõitsid Ähijärvele 04.juuni hommikul. Ilm oli väga soe ja päikseline. Laagris said lapsed matkata, lahendada erinevaid ülesandeid, mängida. Lõunast toimus laste vahetus. Laagrisse tulid vanemate klasside õpilased, kes jäid ka ööbima. Vanematele õpilastele toimus Rahvuspargi poolt pakutud loodusprogramm „Metsloomade olümpia“. Lapsed said teada metsloomade elust, omavahel võistelda ja võrrelda oma saavutusi metsloomadega. Lapsed käisid õpetaja Evoga metsas matkamas. Õhtul oli lastele õues disco koos video projektsiooniga. Kõik lapsed said tantsida. Teisel päeval toimusid erinevad võistlused – täpsus laskmine, langevarju jooks, kabe, kalapüük jne. Loomulikult sellise kuuma ilmaga said lapsed ka ilusas Ähijärves hullata. Laager oli kõigile meeldejääv.