Jõululootus Urvastes 18. декабря konstantin

12.detsembri osalesid Jaanikese, Võru Järve kooli, Ämmuste ja Urvaste lapsed ühisel jõuluootuse päeval. Koos meisterdati paberist lumememm ja jõuluvana. Riputati häid soove kuusele. Üllatus- päkapikk kutsus lapsed koos mängima ja pakkus kõigile maiustusi. Vahepeal sai maitsta Urvaste laste küpsetatud piparkooke ja morssi juua. Veidi puhanud, läks päev edasi muusika taktis jalga keerutades. Koju jõudsime pimedas väsinult. Oli tore päev ja lapsed ootavad juba uusi kokkusaamisi!