Tantsuvideo rahvusvahelisele tantsupäevale 04. mai Kylli

Alates 1982. aastast tähistatakse aprillikuu lõpus – 29. aprillil –  üle maailma rahvusvahelist tantsupäeva.

Selle traditsiooni on ellu kutsunud UNESCO Rahvusvaheline tantsunõukogu, et tähistada prantsuse tantsija ja ballettmeistri Jean-Georges Noverre’ sünnipäeva.

2023. aasta rahvusvahelise tantsupäeva tants oli Kiigadi-Kaagadi.

Meie kooli õpetajad ja õpilased otsustasid samuti osa võtta sellest toredast üritusest. 24. aprillil toimus koolis õpetajatele õpikogukonna päev, kus õpetajad panid selga triibuseelikud ja õppisid tantsu selgeks.

Koolivaheajalt tulles, esimesel päeval, toimus ka õpilastele tantsu meelde tuletamine ja filmimine. Õpetajate ja õpilaste tantsudest monteeris meie kooli infojuht kokku ühise tantsu, mille saatsime rahvusvahelise tantsupäeva korraldajatele.

2023. aasta rahvusvahelise tantsupäeva tants oli Kiigadi-Kaagadi.