Uudised

Õppetöö Valga Jaanikese Koolis on ümber korraldatud ja kooli hoone kasutamine peatatud 13. märts konstantin

Oleme perioodil 16. märts kuni 27. märts distantsõppel. Õppetöö ümberkorraldamise peamine eesmärk on füüsiliste kontaktide vähendamine miinimumini tõkestamaks COVID-19 viiruse levikut. Õpilaste ja lastevanematega suhtlevad iganädalaselt klassijuhatajad. Täiendavat infot jagatakse õpilastele ja nende vanematele e-kooli, kooli kodulehe ja telefoni teel.
Vajadusel helistada kooli infotelefonile 7641 823, vastab juhiabi Küllike Kuus.
Vajadusel helistada kooli infotelefonile 7641 823, vastab juhiabi Küllike Kuus.